FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

obiectiv indeplinit

apa_plata21.09.2005 12:40

dupa cum stim patronul a fixat obiectivul: necalificarea in cupa Romaniei... jucatorii l-au indeplinit; acum sper sa le indeplineasca si pe celelalte: titlul 23 si primavara europeana