FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vot Sa Plecam La Mare

Nixu28.04.2009 16:26

http://www.gasca.uonline.ro/concurs/Bucuresti/danm/provincie/federom#poze

 

VOTATI GASCA LUI DANM !!

 

Votati si voi gasca din stanga .. sa plecam si noi la mare fara cheltuiala .. MS ;) !

 

PE banii la U TV !

 

http://www.gasca.uonline.ro/concurs/Bucuresti/danm/provincie/federom#poze