27.04.2009 19:33
Doresc sa vand un tricou cumparat de la magazinul Stelei din Unirea , ca cel purtat de Gica Hagi in 87'.....mi l-a facut mama cadou da e mare de mine.....il dau cu 60 lei ca vreau sa il vand mai repede.
Doresc sa vand un tricou cumparat de la magazinul Stelei din Unirea , ca cel purtat de Gica Hagi in 87'.....mi l-a facut mama cadou da e mare de mine.....il dau cu 60 lei ca vreau sa il vand mai repede.
Doresc sa vand un tricou cumparat de la magazinul Stelei din Unirea , ca cel purtat de Gica Hagi in 87'.....mi l-a facut mama cadou da e mare de mine.....il dau cu 60 lei ca vreau sa il vand mai repede.
ce marime e?? zi ultimu pret
XL este marimea....60 de lei pretul pt ca la fel cum am spus mai sus vreau sa-l dau repede