FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vand Tricou Gheorge Hagi "10"

razvan2827.04.2009 19:33

Doresc sa vand un tricou cumparat de la magazinul Stelei din Unirea , ca cel purtat de Gica Hagi in 87'.....mi l-a facut mama cadou da e mare de mine.....il dau cu 60 lei ca vreau sa il vand mai repede.

cristy.steaua2130.04.2009 20:29
Doresc sa vand un tricou cumparat de la magazinul Stelei din Unirea , ca cel purtat de Gica Hagi in 87'.....mi l-a facut mama cadou da e mare de mine.....il dau cu 60 lei ca vreau sa il vand mai repede.

 

ce marime e?? zi ultimu pret

razvan2808.05.2009 11:46

XL este marimea....60 de lei pretul pt ca la fel cum am spus mai sus vreau sa-l dau repede