FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Jocuri Vechi și Foarte Vechi

1on25.04.2009 19:48

Mai ține minte cineva jocul ãsta? În ultimele 3 zile altceva n-am fãcut decât sã butonez la el.

http://www.blockout.de/

 

L-am jucat prima datã când mi-a luat tata primul calculator. Adicã prin clasa a IV-a. De vreo 5 ani nu cred cã i-am mai accesat executabilul.