25.04.2009 19:48
Mai ține minte cineva jocul ãsta? În ultimele 3 zile altceva n-am fãcut decât sã butonez la el.
L-am jucat prima datã când mi-a luat tata primul calculator. Adicã prin clasa a IV-a. De vreo 5 ani nu cred cã i-am mai accesat executabilul.
