FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

De Ce A Fost Incatusat Becali...

Marius25.04.2009 07:55

Cu cateva saptamani inainte de arestarea lui Becali, un pretins investitor in fotbal, sosit din Israel, a purtat negocieri pentru cumpararea FC Steaua.

 

Naty Meir, de la PRM, l-a asistat la negocieri tot timpul pe "investitorul" evreu. Negocierile au esuat, deoarece suma oferita de evreu (30 milioane euro), reprezenta doar jumatate din cat cerea Becali.

In urma cu aproape doi ani, Naty Meir, mai lansase aceeasi idee, ca el ar vrea sa cumpere Steaua. Nimeni nu l-a luat insa in serios. Ca sa ne convinga ca are banii necesari, a inventat o poveste cu o mostenire uriasa, din America.

 

Urmarea.

 

Masoneria, impreuna cu politia, i-a inscenat povestea cu masina, nu ca sa i-o fure cu adevarat. Trebuia doar sa-i instaleze un dispozitiv electronic prin care sa poata fi urmarit tot timpul. Dispozitivul, a fost instalat in radioul masinii. Din aceasta cauza, au dereglat frecventa pe care Becali asculta muzica religioasa, lucru care l-a enervat foarte tare.

In urma cu o saptamana, masina a fost dusa din nou la Politie, chipurile, pentru a se cauta amprentele hotilor. De fapt, s-a scos dispozitivul de urmarire din aparatul de radio.

 

Finalul.

 

Sa ne asteptam, ca in viitorul apropiat, Clubul Steaua, un simbol al fotbalului romanesc, sa intre in mainile camatarilor.

 

 

cul, nu? :shifty:

 

LDS25.04.2009 08:41

Io am auzit cã i-ar fi montat un cip cu 666 în lãmpile de avarie.

danimarcu30.04.2009 22:43
Masoneria, impreuna cu politia, i-a inscenat povestea cu masina, nu ca sa i-o fure cu adevarat. Trebuia doar sa-i instaleze un dispozitiv electronic prin care sa poata fi urmarit tot timpul. Dispozitivul, a fost instalat in radioul masinii. Din aceasta cauza, au dereglat frecventa pe care Becali asculta muzica religioasa, lucru care l-a enervat foarte tare.

Complicat.Nu-i nevoie de nici un dispozitiv ca sa-l urmaresti pe Becali!E de ajuns sa dai pe gsptv sau sport.ro,ca aia-s dupa el si cand merge la buda...

Bombonel9401.05.2009 09:03

de prost daia:)) :thumbdown:

Azzido01.05.2009 15:06

nu pot sa cred !!!

libertate pt nea' Gigi ! :D

clausblaus01.05.2009 16:07

Mai bine ii faceau un implant de creier,caci duce lipsa.

De aia ii suna capul asa cum ii suna!

dalexandru2004.08.2009 11:22

Ca sa testeze catusele pe prosti?

ady_ultras04.08.2009 20:23

sincer nu ma intereseaza dc a fost incatusat, ma intereseaza dc i-au dat drumu :ce_oameni:

valentin2day15.08.2009 19:41

ca sa fie mai aproape de fanii lui

KERATOCONUS15.08.2009 20:30

Pentru ca este un delicvent naiv.

 

 

bodanelu17.08.2009 08:09

de maini?

David10.09.2009 07:59

Daca si masoneria isi bate capul cu Becali....

Getodacu10.09.2009 08:10

eu cred ca Szekely e de vina

STELIST 8603.12.2009 14:08

nu mai avea lapte si oi....+ ca mancarea e pa gratis

Lari03.12.2009 14:49

Becali a fost incatusat de maini, bah, boilor... :punk:

David03.12.2009 15:41

De ****!

Fane03.12.2009 15:52
Daca si masoneria isi bate capul cu Becali....

 

Daa...nici masoneria nu mai este ce-a fost o data. :D

aquilla01.03.2010 23:00

Gigi Becali a fost incatusat de maini...pot sa mut mascota in dreapta?