FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vand Rezerve Spray Goarna

Iulian Anghel25.04.2009 04:59

:steag_cruce_invers: salut! Vand rezerve spray goarna. Le-am adus din germania sunt sigilate. am 20 buc. pret negociabil.0761383739

 

 

Stanici25.04.2009 06:43

Iiiincredibil. Colegii, nu inchideti si nici nu modificati anuntul baiatului. E genial, pur si simplu, geniaaal! Va dati seama cum o sa rasune Ghencea cand va veni regimentul de gornisti cu proviziile astuia?! Ca un stadion de provincie ucraineana... un vis, ce mai....

STARforce25.04.2009 07:22

Nu cred ca se potrivesc la suflatorile de gura...dar cine stie poate asa sa manance si seminte si sa dea si cu goarna!hehheh

Le reseau pansant25.04.2009 07:23
:steag_cruce_invers: salut! Vand rezerve spray goarna. Le-am adus din germania sunt sigilate. am 20 buc. pret negociabil.0761383739

 

Mein Freund Germania se scrie intotdeauna cu litera mare, cat despre goarne poti sa te pisi pe ele ca oricum nu ti le cumpara nici dreaq.

Nyghty25.04.2009 07:50

Ia terminati-va,lasati-l si pe om sa-si vanda marfa,pai se poate? Nu vreti sa auziti in Ghencea sunetul fin si delicat al unei goarne cu spray din Germania? Da' cred ca romanu' tot fan al goarnelor cu viata lunga ramane.

P.S:Iubesc goarnele la fel de mult ca pe Jiji... :thumbdown:

zoint25.04.2009 10:09

Seminte din Germania nu ai ?

Ionutz8625.04.2009 10:30

Sa ne zici si noua daca le-ai vandut..sa stim daca sunt inca 20 de oi pe stadion !!