18.09.2005 20:07
Daca doriti sa publicati poze facute de dumneavoastra la Steaua - Dinamo 2-2, trimiteti-le folosind formularul de contact al siteului http://www.fcsteaua.ro/index/section/contact
Se accepta doar arhive zip<=1MB Daca aveti mai multe fotografii arhivati-le pe bucati.
Anunt valabil pentru orice meci.
