FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Trimiteti poze de la derby si le vom publica pe site

George Stan18.09.2005 20:07

Daca doriti sa publicati poze facute de dumneavoastra la Steaua - Dinamo 2-2, trimiteti-le folosind formularul de contact al siteului http://www.fcsteaua.ro/index/section/contact

Se accepta doar arhive zip<=1MB Daca aveti mai multe fotografii arhivati-le pe bucati.

 

Anunt valabil pentru orice meci.