18.04.2009 08:46
Buna stelistii mei
... sunt detinatorul unei comunitati de Counter-Strike !
Daca sunt printre dvs. playeri/jucatori al acestui joc, puteti intra pe server-ul meu : CS.TEIZONE.RO !
Server-ul ruleaza NON.STOP si este unul dintre cele mai cunoscute si bune serevere de Counter-Strike din RO/Romania !
Va astept cu mare drag sa-l incercati si va distrati in timpul dvs. liber !
Cu multa stima si respect profund,
Echipa TeiZone.Ro - ![]()
