baiatu' asta s-a stricat la cap rau de tot. trebuie trecut rezerva. spumeg de ciuda!!!. cum mama dracului e posibil dupa ce i-am avut pe javre la degetu mic, sa facem egal!? si asta cu emotii! pe banca rezerve cu el.numai are fata de prima echipa. ii este frica sa iasa la centrari si atunci cand o face e habarnarist rau de tot. sa nu-l mai vad!!!
ps.1 sa mai spun ca "mrs Cristea" a inceput sa-si faca pachet de carti din cartonasele galbene, nejucand mai nimic.
ps.2 am si ratat nepermis de mult..offfffffffffffffff
