Stim cu totii ca de mai bine de un an de zile, ne uitam cu amarciune la meciurile slabe si foarte slabe facute de echipa noastra, le comparam cu cele ale altor formatii si ne intrebam "de ce aia pot si noi nu?".
Cum ati vrea sa arate Steaua la ora actuala, folosind numai jucatori din campionatul intern?
Echipa mea ideala ar fi cam asa:
********************* Arlauskis **********************
Ogãraru ******** Goian ********* Ghionea ******* Pereira
Zicu ***************** C. Lazar ************** Karamyan
**** Wobay ********* Danciulescu ********* Fl. Costea ***
Rezerve: Lobont, Bozovic, Cadu, Cr. Tanase, Paraschiv, Y. Kone
