Topic pentru produsele care se gasesc in magazinul oficial FCSB.
Stie careva daca in magazinul de la Unirii FCSB, exista hanorace dastea CL?

Topic pentru produsele care se gasesc in magazinul oficial FCSB.
Stie careva daca in magazinul de la Unirii FCSB, exista hanorace dastea CL?

eu vazusem acu vreo luna si ceva. acu nu mai stiu daca mai sunt.
gasesti da nu se merita banu...sunt prea scumpe la ce material sunt
gasesti da nu se merita banu...sunt prea scumpe la ce material sunt
Arata bine in poze ![]()
Hai sa-i bagam lui Jiji cat mai multi bani in cont! ![]()
Hai sa-i bagam lui Jiji cat mai multi bani in cont!![]()
Hop si tu cand NU trebuia... ![]()
Doamneeeeeeeeeeeeee
Am fost pana la Unirea, si cad colo... ERA INCHIS ![]()
![]()
![]()
gasesti da nu se merita banu...sunt prea scumpe la ce material sunt
si eu zic ca nu se merita pentru ca nu au un material foarte bun.sunt de acord cu tine
Am primit un tricou ca acela al lui Hagi din 87(original ca are eticheta cu stema) si nu pot sa-l port.....il vand la 60 de lei ca vreau sa scap de el.Vrea cineva ?
ce mi se par mie de calitate sunt tricourile polo, in rest costa cat nu fac ( si asta din cauza materialelor foarte proaste ).
Prin absurd sa fi fost inventar?! Am mers de curiozitate vreo trei zile la rand la FCSB-ul din Unirii si n-avea nimeni niciun stres prin zona. Abia dupa ce au sesizat baietii de le Reebok ca fac ture pe acolo, mi-au zis (de parca mai era necesar) ca e program de voie.
Doua saptamani mai tarziu cand am ajuns si de data asta era deschis, am intrebat-o pe una din fete cum e cu oraru' si era gata sa faca vreo doua-trei tumbe sa ma convinga ca e mereu cineva acolo, doar programul e program.
P.S. Unde mai pun ca nici macar n-am gasit ceva din ce vroiam sa-mi iau.
DoamneeeeeeeeeeeeeeAm fost pana la Unirea, si cad colo... ERA INCHIS