FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fcsb

Daniel-Ionut16.04.2009 05:05

Topic pentru produsele care se gasesc in magazinul oficial FCSB.

 

Stie careva daca in magazinul de la Unirii FCSB, exista hanorace dastea CL?

265_d1.jpg

carminastan16.04.2009 06:51

eu vazusem acu vreo luna si ceva. acu nu mai stiu daca mai sunt.

razvan2816.04.2009 10:15

gasesti da nu se merita banu...sunt prea scumpe la ce material sunt

Daniel-Ionut16.04.2009 11:52
gasesti da nu se merita banu...sunt prea scumpe la ce material sunt

 

:hmmm: Arata bine in poze :happy:

KERATOCONUS16.04.2009 12:07

Hai sa-i bagam lui Jiji cat mai multi bani in cont! :greedy:

Daniel-Ionut16.04.2009 12:34
Hai sa-i bagam lui Jiji cat mai multi bani in cont! :greedy:

 

Hop si tu cand NU trebuia... :chair:

Daniel-Ionut17.04.2009 11:06

Doamneeeeeeeeeeeeee

Am fost pana la Unirea, si cad colo... ERA INCHIS :cursing::cursing::cursing:

AndyTytanBoys24.04.2009 07:54
gasesti da nu se merita banu...sunt prea scumpe la ce material sunt

 

si eu zic ca nu se merita pentru ca nu au un material foarte bun.sunt de acord cu tine

 

razvan2824.04.2009 14:01

Am primit un tricou ca acela al lui Hagi din 87(original ca are eticheta cu stema) si nu pot sa-l port.....il vand la 60 de lei ca vreau sa scap de el.Vrea cineva ?

mihaitza8524.04.2009 15:47

ce mi se par mie de calitate sunt tricourile polo, in rest costa cat nu fac ( si asta din cauza materialelor foarte proaste ).

yoko19.05.2009 20:31

Prin absurd sa fi fost inventar?! Am mers de curiozitate vreo trei zile la rand la FCSB-ul din Unirii si n-avea nimeni niciun stres prin zona. Abia dupa ce au sesizat baietii de le Reebok ca fac ture pe acolo, mi-au zis (de parca mai era necesar) ca e program de voie.

Doua saptamani mai tarziu cand am ajuns si de data asta era deschis, am intrebat-o pe una din fete cum e cu oraru' si era gata sa faca vreo doua-trei tumbe sa ma convinga ca e mereu cineva acolo, doar programul e program.

 

P.S. Unde mai pun ca nici macar n-am gasit ceva din ce vroiam sa-mi iau.

 

 

Doamneeeeeeeeeeeeee

Am fost pana la Unirea, si cad colo... ERA INCHIS :cursing::cursing::cursing: