FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Goian Sau Baciu???

I.N.Money17.09.2005 13:25

Daca Radoi o sa paraseasca Steaua in iarna,pe care din cei 2 il vedeti ca un potential inlocuitor?

xxxy17.09.2005 13:40

Cred ca Goian e solutia mai buna.

bodanelu17.09.2005 14:23
Daca Radoi o sa paraseasca Steaua in iarna,pe care din cei 2 il vedeti ca un potential inlocuitor?

cand unul cand altul :D

Captain RedBlue17.09.2005 14:27

La ce-am vazut pana acum Goian! La iarna? Cine va fi mai bun!

dbd17.09.2005 15:15

Goian....parca suna mai bine... :wink: ...dar mai vedem pana atunci...

SteauaToronto17.09.2005 15:36

Poti sa vorbesti despre chestia si la topicul : Am vazut la Oslo forumula ideala! Multumesc!