17.09.2005 13:25
Daca Radoi o sa paraseasca Steaua in iarna,pe care din cei 2 il vedeti ca un potential inlocuitor?
Daca Radoi o sa paraseasca Steaua in iarna,pe care din cei 2 il vedeti ca un potential inlocuitor?
Cred ca Goian e solutia mai buna.
Daca Radoi o sa paraseasca Steaua in iarna,pe care din cei 2 il vedeti ca un potential inlocuitor?
cand unul cand altul ![]()
La ce-am vazut pana acum Goian! La iarna? Cine va fi mai bun!
Goian....parca suna mai bine... :wink: ...dar mai vedem pana atunci...
Poti sa vorbesti despre chestia si la topicul : Am vazut la Oslo forumula ideala! Multumesc!