FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sarbatori Fericite!

«12»
Virgil15.04.2009 07:57

Un sincer Paste Fericit colegilor mei din redactie si de la moderare, adminului si rootadminului.

 

In primul rand lui Lari, Deei si Irinei Maxim. Dar nu in ultimul rand Roxanei, lui George Stan, Azzido, Stanici, axl, Fane, Bodanel, bodanelu, MoWeed, Adrian, IN Money si toti ceilalti care se simt apropiati de mine.

 

Sa va dea Domnul tot ce doriti/ Zile senine si fericire/ La multi ani, sa traiti! :)

Le reseau pansant15.04.2009 08:07
Un sincer Paste Fericit colegilor mei din redactie si de la moderare, adminului si rootadminului.

 

In primul rand lui Lari, Deei si Irinei Maxim. Dar nu in ultimul rand Roxanei, lui George Stan, Azzido, Stanici, axl, Fane, Bodanel, bodanelu, MoWeed, Adrian, IN Money si toti ceilalti care se simt apropiati de mine.

de mine nu ai spus nimic, m-am suparat deja am inceput sa pis ochii de necaz, da lasa ca poate fac si eu parte la anul dintre titulari, sau macar rezerva.

 

Sa va dea Domnul tot ce doriti/ Zile senine si fericire/ La multi ani, sa traiti! :)

parca vine pastele, asta nu sa zice de craciun?

 

La multi ani etc la toti forumisiti dupa fcsteaua mai putin lui joga bonito si ada printzesa carora le urez altceva!

 

 

Joga Bonito15.04.2009 09:20
La multi ani etc la toti forumisiti dupa fcsteaua mai putin lui joga bonito si ada printzesa carora le urez altceva!

 

Ce? :nono:

 

Sarbatori fericite la toata lumea, Hristos fie cu voi.

MoWeed15.04.2009 09:32

Multumesc Virgile; Paste Fericit si tie.

 

Sarbatori fericite tuturor utilizatorilor, redactorilor, moderatorilor si adminilor fcsteaua! Grija mare cu excesele...

Dragoshel15.04.2009 09:35

:wall: dc nu este si eu acoloo :((( :death:

 

Paste Fericit la toata lumea, colegilor si utilizatorilor sitului fcsteaua.ro

 

Si sa n-aveti grija cu excesele

Dany's15.04.2009 09:51

Paste Fericit baieti si fete :thumbsup:

I.N.Money15.04.2009 10:04

Paste fericit . Sa ne auzim la anul si mai sanatosi si fara Gigilicã .

cristian01415.04.2009 10:06

Sarbatori fericite tuturor si "La multi ani, Gigiii !".

 

@INMoney

 

Care la anul' ba ? Ai inebunit ? :laugh:

maye15.04.2009 10:14

Paste fericit tuturor!

I.N.Money15.04.2009 10:24

@cristian014

La anul pe vremea asta . Iar ai baut ma ? :rolleyes:

bodanelu15.04.2009 10:25

Paste fericit tuturor!

 

 

@Virgil, eu joc mijlocas stanga da? :)

cristian01415.04.2009 10:25

Vezi ca-ti dau ban. :))

Fane15.04.2009 10:42

Multumim frumos Virgile ,asemenea.

dee15.04.2009 11:14

multumesc Virgil :happy:

 

Fie ca "lumina invierii" sa se reverse asupra tuturor romanilor, oriunde s-ar afla, sa aprinda "speranta" in sufletele romanilor care militeaza pentru dreptate si buna intelegere.

Lari15.04.2009 11:58

Saru'mana pentru urari, SuperNashule! ;) SARBATORI MINUNATE ITI DORESC!

 

Da' ce, ai plecat deja in vacantza? Buuuuey, cum munceste unii, mai mult sta oamenii decat lucreste...

 

@Restu :whistle:

Nu va zic nimic deocamdata, ca mai e timp. Si daca nu mai intrati pe forum, puteti citi si dup-aia, ce, stati in urarea mea?! :king:

 

Azzidutza15.04.2009 13:29

Cu sfiala-n ochi si-n pasi,a sosit un iepuras. Imbracat in haina noua si in brate-un cos cu oua...

 

Sa sarbatorim venirea Pastelui cu pace si bucurie, in armonie cu lumina si culorile ce ne incalzesc sufletele si ne dezleaga de orice ganduri intunecate si nedorite.

Ronnie15.04.2009 17:48

Paste fericit tuturor cocalarilor si pitzipoancelor de pe la noi!

Stanici15.04.2009 17:56

Fie ca lumina blablabla.

Le reseau pansant16.04.2009 06:24
Cu sfiala-n ochi si-n pasi,a sosit un iepuras. Imbracat in haina noua si in brate-un cos cu oua...

 

Sa sarbatorim venirea Pastelui cu pace si bucurie, in armonie cu lumina si culorile ce ne incalzesc sufletele si ne dezleaga de orice ganduri intunecate si nedorite.

iarasi o sa primesc jdemii de mesaje pe telefon de genul asta (din nefericire am cosmote) iar de massuri absurde cu poezioare pascale nu mai spun!

 

De unde dreaq le-or scoate astia frate, ca daca nu le protrivesc de-ti sta mintea-n loc.

 

PS:eu il suspectez pe LDS, dar nu sunt inca sigur!

Daniel-Ionut17.04.2009 17:50

Paste fericit tuturor :clap:

Ne mai auzim luni sau marti :yes:

D4v1dstelist17.04.2009 18:13

Hristos a inviat!

 

Paste fericit! :happy:

danimarcu17.04.2009 18:28
Hristos a inviat!

Deja???

 

Sarbatori fericite tuturor!

john_8617.04.2009 19:49
Fie ca lumina blablabla.

 

Caaaaci cu noooooooiii eeeeesteeeee Duuuumneeeeezeeeeeuuu! :))

Lari18.04.2009 12:08

Va doresc tuturor un Paste cat mai senin!

 

SARBATORI FERICITE!

Azzido18.04.2009 12:29

Sarbatori fericite si sa aveti parte de ceea ce vreti sa aveti parte, etc & shit & stuff

«12»