Un sincer Paste Fericit colegilor mei din redactie si de la moderare, adminului si rootadminului.
In primul rand lui Lari, Deei si Irinei Maxim. Dar nu in ultimul rand Roxanei, lui George Stan, Azzido, Stanici, axl, Fane, Bodanel, bodanelu, MoWeed, Adrian, IN Money si toti ceilalti care se simt apropiati de mine.
Sa va dea Domnul tot ce doriti/ Zile senine si fericire/ La multi ani, sa traiti! ![]()
