FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce facem duminica??

weber_p17.09.2005 07:31

Ce facem fratilor duminica stam si noi toti in aceasi peluza sau iar ne alergam prin jurul stadionului?? Si in loc sa ne sustinem echipa sa ne certam intre noi?? hai sa ne iubim echipa si sa nu ne mai certam intre noi! Radoi & co au nevoie de noi ca o galerie unita nu ca 20 de mii de grupari si de factiuni hai sa fim o galerie care sa se numeasca Galeia Stelei!! Care sa se numeasca Ros-Albastrii!!