FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Voi Ati Licita Pentru Ghetele Lui Ogararu?

Bogdan Tudor13.04.2009 13:01

Salut!

 

Am vazut campania celor de la Okazii, cu licitatiile caritabile si eram curios care e parerea voastra despre licitatia cu ghetele lui Ogararu.

Ati da banii pe ghete pentru a le avea sau ati face gestul pentru scopul caritabil?

Sau nici una nici alta? Multumesc!

Bogdan