13.04.2009 13:01
Salut!
Am vazut campania celor de la Okazii, cu licitatiile caritabile si eram curios care e parerea voastra despre licitatia cu ghetele lui Ogararu.
Ati da banii pe ghete pentru a le avea sau ati face gestul pentru scopul caritabil?
Sau nici una nici alta? Multumesc!
Bogdan
