S-au pus in vanzare bilete pentru meciul cu Dinamo preturile sunt urmatoarele:
FOTOLII - 150 lei (1.500.000 lei vechi)
TRIBUNA 0 - 50 lei (500.000 lei vechi)
TRIBUNA I - 30 lei (300.000 lei vechi)
TRIBUNA II - 10 lei (100.000 lei vechi)
PELUZE - 5 lei (50.000 lei vechi)
Programul caselor de bilete:
Vineri 16.09.2005 10.00 - 17.00
Sambata 17.09.2005 10.00 - 17.00
Duminica 18.09.2005 incepand cu ora 12.00
Eu zic ca preturile sunt mai mult decat acceptabile avand in vedere ca este un derby.Asa ca toata lumea pe stadion duminica la ora 8:15 sa ne incurajam echipa atat de fanatic cum nu s-a mai vazut in Romania si sa le aratam celor de la Dinamo ca victoria din meciul cu everton a fost pur si simplu o intamplare!!!
Meth0dMan
