FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Biletele cu Dinamo

Meth0dMan16.09.2005 08:14

S-au pus in vanzare bilete pentru meciul cu Dinamo preturile sunt urmatoarele:

FOTOLII - 150 lei (1.500.000 lei vechi)

TRIBUNA 0 - 50 lei (500.000 lei vechi)

TRIBUNA I - 30 lei (300.000 lei vechi)

TRIBUNA II - 10 lei (100.000 lei vechi)

PELUZE - 5 lei (50.000 lei vechi)

Programul caselor de bilete:

Vineri 16.09.2005 10.00 - 17.00

Sambata 17.09.2005 10.00 - 17.00

Duminica 18.09.2005 incepand cu ora 12.00

Eu zic ca preturile sunt mai mult decat acceptabile avand in vedere ca este un derby.Asa ca toata lumea pe stadion duminica la ora 8:15 sa ne incurajam echipa atat de fanatic cum nu s-a mai vazut in Romania si sa le aratam celor de la Dinamo ca victoria din meciul cu everton a fost pur si simplu o intamplare!!!

 

Meth0dMan

sorin_77716.09.2005 09:07

S-a scris acest lucru deja...

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php...=1631&start=165

 

Am rugamintea sa verificati bine inainte sa deschideti topicuri in plus... Locat!