Am inteles ca e emblema. Da' eu sunt stelist, nu lacatusist.Daca el "loveste" Steaua, incepe sa ma cam doara pe mine cotul de embleme.
Adrian, esti liber sa faci ceea ce doresti, insa ma surprinde cum unii ca si tine indraznesc sa se puna la acelasi nivel cu Lacatus, lovind Steaua. Tu o lovesti direct, prin lovirea lui Lacatus, el o loveste indirect, prin neputinta. Asta era mirarea mea. Lacatus e la randul sau stelist, mai e si emblema stelista, nu e "lacatusist". Daca tu consideri ca asta e atitudinea pe care trebuie sa o aiba un stelist, atunci tot inainte! Nu trebuie sa te scuzi, acum am inteles cum gandesti tu si altii, doar ca eu nu pot aproba. (nu mai spun nimic)
