Nu va mai atacati ca fraierii. Calm!
Nu va mai atacati ca fraierii. Calm!
@Grenada
Asta vroiam si eu sa zic. Nu stai cu aia cu care nu te intelegi de frica sa nu dai peste alta mai a dracu.
ar fi bine sa vanda tot si sa dispara (Doamne ajuta!) si... chiar imi doresc sa se duca la Dinamo de ar fi posibil, numai oameni de caracter sunt pe acolo, si, la ce transferuri au facut in ultimul timp, o sa ajunga sa traiasca din pensiile jucatorilor iar Becali le va da de mancare laptic si urda, gaze au de la nenea Borcea...
Scapi greu de prosti ! si de Gigi oricum nu o sa scapatiCel mai bine ie sa vanda el din actiuni si sa mai vina cativa cum ie la Dinamo !
Mai zine prietene demonstreazane ce fel de oameni ie astia valabilii ca tine!
Lasati fratilor omul in pace daca el asa stie sa scrie.Ce sunteti profesori de lb romana?
acum ramane intrebarea: va fi sau nu fluierat Lacatus de majoritatea suporterilor la meciul cu Farul? Sau vor aparea iar baietii cu "free Gigi&forgive Laca"?
acum ramane intrebarea: va fi sau nu fluierat Lacatus de majoritatea suporterilor la meciul cu Farul? Sau vor aparea iar baietii cu "free Gigi&forgive Laca"?
Baietii sigur vor aparea pentru ca si printre voi sunt multi care una spun si alta gandesc.
Ai foarte, foarte mare dreptate, multi se vand, altii-s doar prosti... intrebam de curiozitate ca sunt curios pana cand ne mintim, am vazut ce poate Lacatus de cand a fost ales prima data ca antrenor. intrebam pt ca parca vad un alt comunicat de genul: " echipa edemoralizata, Becali e-n cusca, hai la stadion sa ne incurajam campionii uitand ce-a fost, sa trecem peste toate impreuna, poate mai prindem un loc in naveta aia care va fi lansata pe marte etc... "
Am renuntat sa mai merg pe stadion de la meciul din tur cu FC Arges,sti de ce?Forumul asta era plin de instigatori la adresa unui anume jucator( nu zic care) dar acolo am auzit ca toata lumea il incuraja. Asa am ajuns la concluzia ca unii sunt foarte prefacuti aici spun una si acolo sunt miei blanzi.
Asa e si in viata nu doar pe stadion, nu-ti poti lasa caracterul acasa cand vii pe stadion, din contra, acolo se manifesta cel mai intens. Contestatari vor fi sigur, important e cati si daca vor fi si lingaii,desi, dupa dezastrul cu Pandurii, ar trebui sa se vada care e adevarul.... Imi pare rau ca ne injuram intre noi aici... cainii latra, fiara si oaia merg...
Am renuntat sa mai merg pe stadion de la meciul din tur cu FC Arges,sti de ce?Forumul asta era plin de instigatori la adresa unui anume jucator( nu zic care) dar acolo am auzit ca toata lumea il incuraja. Asa am ajuns la concluzia ca unii sunt foarte prefacuti aici spun una si acolo sunt miei blanzi.
care jucator?.....Lovin sau Banel?
Am renuntat sa mai merg pe stadion de la meciul din tur cu FC Arges,sti de ce?Forumul asta era plin de instigatori la adresa unui anume jucator( nu zic care) dar acolo am auzit ca toata lumea il incuraja. Asa am ajuns la concluzia ca unii sunt foarte prefacuti aici spun una si acolo sunt miei blanzi.
ai sa vezi vineri cum tot stadionul o sa-i strige numele lui Lacatus.....toti il critica aici dar la stadion uita subit tot.
care jucator?.....Lovin sau Banel?
Banel
ai sa vezi vineri cum tot stadionul o sa-i strige numele lui Lacatus.....toti il critica aici dar la stadion uita subit tot.
Asa se intampla de obicei,e o regula aici sa fii bine vazut zici ca ei ,acolo e altceva ,fiecare de capul lui.Am mai vazut de astea si din astia.
tu consideri ca Banel este un jucator bun?....daca da atunci te rog sa mi explici si mie ce calitati are si de ce nu joaca nimic pt ca nu inteleg ce joaca si e tot timpul titular
tu consideri ca Banel este un jucator bun?....daca da atunci te rog sa mi explici si mie ce calitati are si de ce nu joaca nimic pt ca nu inteleg ce joaca si e tot timpul titular
Da imi place Banel, si nu trebuie sa dau nimanui explicatii,pentru ca nu sunt in masura,pot sa iti explice asta antrenori care au fost si cel care este acum la Steaua de ce e titular.Nu eu fac echipa si nu sunt o autoritate in domeniu.Poate tu esti, zi-mi tu.
Si daca nu e un jucator bun zi-mi si pe cine consideri in momentul de fata jucator bun.Eu nu vad nici unul.
te am rugat sa mi spui ce calitati are Banel si de ce crezi ca joaca bine ,doar atat.....nu cred ca e greu raspunsul
Nu am spus ca joaca excelent am spus ca imi place si sti de ce ? Ca e inimos , cel putin asa il vad eu.acum zi tu ce jucatori buni avem.
tu consideri ca Banel este un jucator bun?....daca da atunci te rog sa mi explici si mie ce calitati are si de ce nu joaca nimic pt ca nu inteleg ce joaca si e tot timpul titular
cum de ce ii place de Banel??ca are cocaru` negru si chel
cum de ce ii place de Banel??ca are cocaru` negru si chel
Cred ca esti intarzaiat mintal,du-te la un consult REPEDE.
Nu stiu cum vi se da voie sa postati asa ceva.
parca erai pasnica Viorica
. 8 este varsta ta?
Nu am spus ca joaca excelent am spus ca imi place si sti de ce ? Ca e inimos , cel putin asa il vad eu.acum zi tu ce jucatori buni avem.
Nu vreau sa contrazic pe nimeni si consider ca fiecare persoana are dreptul la o opinie, insa Banel e unul din cei mai slabi jucatori de la Steaua. Nu cred ca e un secret ca el alearga, dar nimic mai mult. El e pur si simplu un anti-talent, nu stie sa faca nimic cu mingea aia. Tehnica in regim de viteza nu are (asta ar trebui sa aiba un mijlocas de banda in primul rand). Singurul lucru pe care il face e sa bage capul in pamant si sa fuga, fara sa vada jocul deloc. E mult prea putin tehnic ca sa-l folosesti mijlocas, si mult prea zapacit si dezordonat ca sa il folosesti fundas (vezi, de exemplu, meciul cu dinam0 din groapa). Si, nu in ultimul rand, centreaza execrabil. Tot la meciul ala cu dinam0, la o faza fixa foarte buna din lateral, zidul cainilor era format doar din torje (un jucator care incape intr-un buzunar) si al nostru mare jucator l-a nimerit, cand avea ditamai tarlaua la dispozitie. Asta ca sa nu zic despre meciul de ieri, ca a dat nenumarate centrari "perfecte" din corner. Si ne mai intrebam de ce nu mai dam gol din faze fixe.
Jucatori mai buni: Szekely si Semedo sunt 3 clase peste el, folositi ca mijlocasi dreapta si antrenati de cine trebuie.
parca erai pasnica Viorica. 8 este varsta ta?
Ma faci sa zambesc. Esti un dragut ,cum le sti tu pe toate.Mori de curiozitate?
Nu vreau sa contrazic pe nimeni si consider ca fiecare persoana are dreptul la o opinie, insa Banel e unul din cei mai slabi jucatori de la Steaua. Nu cred ca e un secret ca el alearga, dar nimic mai mult. El e pur si simplu un anti-talent, nu stie sa faca nimic cu mingea aia. Tehnica in regim de viteza nu are (asta ar trebui sa aiba un mijlocas de banda in primul rand). Singurul lucru pe care il face e sa bage capul in pamant si sa fuga, fara sa vada jocul deloc. E mult prea putin tehnic ca sa-l folosesti mijlocas, si mult prea zapacit si dezordonat ca sa il folosesti fundas (vezi, de exemplu, meciul cu dinam0 din groapa). Si, nu in ultimul rand, centreaza execrabil. Tot la meciul ala cu dinam0, la o faza fixa foarte buna din lateral, zidul cainilor era format doar din torje (un jucator care incape intr-un buzunar) si al nostru mare jucator l-a nimerit, cand avea ditamai tarlaua la dispozitie. Asta ca sa nu zic despre meciul de ieri, ca a dat nenumarate centrari "perfecte" din corner. Si ne mai intrebam de ce nu mai dam gol din faze fixe.Jucatori mai buni: Szekely si Semedo sunt 3 clase peste el, folositi ca mijlocasi dreapta si antrenati de cine trebuie.
Semedo??? Dupa stiu eu cine e cea mai proasta achizitie de la Steaua.
si ti se pare ca stii atat de multe? daca zici ca Banel e fotbalist inseamna ca te pricepi la hockey in nisip sau golf pe apa.
Vesnica poveste:nu ai dreptul la o parere proprie,fie ea si gresita.
Nu aveti cu cine sa va certati?
Semedo??? Dupa stiu eu cine e cea mai proasta achizitie de la Steaua.
Da, Semedo. Nu ma intereseaza parerea lui "stii tu cine"... ideea e ca acum, de cand Lacatus e antrenor, nici Goian si Ghionea nu mai sunt aceiasi fundasi aproape perfecti (cel putin la nivelul ligii 1 erau cei mai buni), Szekely nici n-a avut sansa sa joace, dar ce facea el la Otelul il recomanda pentru a i se da sanse (deci l-a cam stricat si pe el), si exemplele pot continua. Asadar, putem trage concluzia ca si Semedo e "stricat" de Lacatus. La Nicolita nu cred ca se poate pune problema sa fie "stricat", ca el atat a putut tot timpul, meciurile bune cu Betis sau alte echipe fiind doar niste "accidente".