06.04.2009 18:26
Mustata intervine telefonic la Fanatik si a declarat printre altele ca vrea ca Becali sa vina acasa cat mai repede.
Mustata intervine telefonic la Fanatik si a declarat printre altele ca vrea ca Becali sa vina acasa cat mai repede.
eu nu merg la meciurile Stelei si totusi nu inteleg. Liderul galeriei cine este ? nu e mustata ? daca e el , si din cate vad nu este de acord cu punerea la zid a lui Becali, cum de se protesteaza pe stadion ?
astept raspunsuri.
nu e bun video`ul ![]()
e prea grea de vorbit coerente,"io", analfabetule.., faceti loc celor care au cu devarat un cuvant de spus in peluze ca de milogi suntem plictisiti. Steaua SUNTEM NOI!