FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

VIDEO Mustata: "Nu doresc nimanui sa stea nici macar 24 de ore in arest" (Fanatik)!

fcsteaua.ro06.04.2009 18:26

Mustata intervine telefonic la Fanatik si a declarat printre altele ca vrea ca Becali sa vina acasa cat mai repede.

 

gio_stgloria06.04.2009 18:29

eu nu merg la meciurile Stelei si totusi nu inteleg. Liderul galeriei cine este ? nu e mustata ? daca e el , si din cate vad nu este de acord cu punerea la zid a lui Becali, cum de se protesteaza pe stadion ?

astept raspunsuri.

kaymack06.04.2009 18:29

nu e bun video`ul :)

zzip06.04.2009 20:50

e prea grea de vorbit coerente,"io", analfabetule.., faceti loc celor care au cu devarat un cuvant de spus in peluze ca de milogi suntem plictisiti. Steaua SUNTEM NOI!