FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

telesport

horse3710.09.2005 18:36

cum telesportul nu prea face parte din grila de programe la majoritatea societatilor de cablu, aveti o singura solutie...

<max TV>

este un sistem asemanator lui digi TV. numai ca se receptioneaza cu antena de satelit de pe sirius(satelit), 5 grade est. au transmisie in viacces 2.5 cu mult mai buna decat a celor de la digi TV.

 

costuri;

aparat 2800000 lei, antena 1000050 lei,lnb 300000lei, cartela 500000 lei, abonament 250000lei /luna, montaj 1000000 lei + cablu

 

alte informatii la pm.

 

ps. telesportul intra in pachetul de 34 de programe emise de max TV.

don_omar10.09.2005 22:47

ai inebuit......sunt bani romanesti????

cum draq mane sa coste ata??

Eu am vb la furnizorul de cablu TV la care am abonament si mi-a pus un fel de decodor in spate si platesc in plus 50.000 lei pe luna fata de abonament si decodoreul 500.000 si era sa uit 3 beri la baiatul care a pus decodorul ;)

Bafta

SteauaToronto11.09.2005 11:09
ai inebuit......sunt bani romanesti????

cum draq mane sa coste ata??

Eu am vb la furnizorul de cablu TV la care am abonament si mi-a pus un fel de decodor in spate si platesc in plus 50.000 lei pe luna fata de abonament si decodoreul 500.000 si era sa uit 3 beri la baiatul care a pus decodorul ;)

Bafta

Asta da afacere! :lol:

gianini11.09.2005 13:04

o gramada de bani.

Bogdan4Steaua11.09.2005 19:24

Max TV reprezinta un serviciu disponibil prin satelit. Nu are nici o legatura cu societatile prin cablu.

horse3712.09.2005 02:47
Max TV reprezinta un serviciu disponibil prin satelit. Nu are nici o legatura cu societatile prin cablu.

 

 

si eu ce am scris!?

Bogdan4Steaua12.09.2005 09:59
Max TV reprezinta un serviciu disponibil prin satelit. Nu are nici o legatura cu societatile prin cablu.

 

 

si eu ce am scris!?

 

Nu ma refeream la tine ci la don_omar. El facea o oarecare confuzie. :)

sorin_77712.09.2005 11:11

pai mai bine ma duc in deplasari televizate de astia de la Telesport ca ma costa mai putin... :D:D:D

ca cele de acasa oricum se vad LIVE pe Ghencea... :)

whatever13.09.2005 14:50

o prostie de canal pe care nici macar nu il prind

realmad.gif

DRUGHI13.09.2005 15:18

poate ca e mai bine ca s-a intamplat asa, poate asa se vor umple stadioanele mai mult indiferen de echipa cu care joaca Steaua, si spun acest lucru deoarece am inteles ca ACEST POST FANTOMA VA TRANSIMITE si cateva meciuri de akasa ale Stelei, poate nu e chiar o decizie asa proasta, tot raul spre bine.

SteauaToronto13.09.2005 16:48

Nu va faceti griji fcsteaua.ro in curand va introduce Live Text si imediat ce inscrie Steaua sau fazele importante din meci o sa pun repede video si o puteti downloada! E ca si cum ati vedea meciul in direct! Forza Steaua!