FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Bilete Steaua - Gloria Bistrita

fcsteaua.ro31.03.2009 18:46

Programul caselor de bilete:

 

­Joi-vineri : 12:00 - 18:00

­Sambata : 1­0:00 - 16:30

 

­Preturi bilete:

­

FOTOLII - 50 LEI

TRIBUNA 0 - 25 LEI

TRIBUNA I - 15 LEI

TRIBUNA II - 10 LEI

­P­ELUZE - 5 LEI

 

Femeile gravide si copiii au prioritate atat la casele de bilete cat si la intrarea in stadion! Totodata, jurnalistii acreditati de catre FC Steaua, au prioritate la intrarile de la Masa ­Presei.

­

Pentru a evita aglome­ratia la casele de bilete, va sugeram sa achizitionati biletele din prima zi a punerii lor in vanzare.

 

In zilele de meci, vanzarea biletelor va fi oprita cu 2 ore inainte de startul jocului.­

 

SteauaFC.com

 

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE31.03.2009 19:53

haideti sa mai dam mui_ lu' satana.

kaymack31.03.2009 20:12

CIOBANE PLEACA! DUTE LA STANA!

rosso_blu3631.03.2009 20:19
CIOBANE PLEACA! DUTE LA STANA!

vedeti ca se dau bilete in licee.

Ionutz8631.03.2009 21:04

@rosso

 

Si daca se dau in licee ce ? Crezi ca celor de 18 - 19 ani le e rusine sa strige anti - Gigi ?

Alex88pl01.04.2009 15:10

scuze de off-topic.ma uit la maruta si il aud pe jj ca are fax de la inter cu oferta de 6 milioane de euro pentru Banel=))))))))) i-a aratat lu maruta faxu=)))))