FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Baraje

i0nutz8331.03.2009 16:31

 

1. rusu_andrey2005 - yamasha_tusca

2. fallenangell002000 - costinn_89

 

Dubla mansa, echipele din campionat. Termen: joi 2 aprilie ora 21.00

Echipele castigatoare vor juca in A, cele care pierd in B.

bubutza31.03.2009 17:44

Propun sa redenumim divizia B in Divizia "yamasha" ! :P

ronaldo_020131.03.2009 19:24

a doua oara consecuiv la baraj?

DoctorLov01.04.2009 12:33

Propun ca in sezonul viitor, sau poate chiar acum daca nu e prea tarziu, sa se faca schimb 1 meci intre echipe, ca sa nu se ramana in div A doar cu ajutorul superioritatii valorice a echipei :)

quitarr01.04.2009 12:55

nu cred ca ar fi o idee buna

pana la urma treaba e ca tre sa fi bun ca sa ajungi sa iei o echipa buna.. deci daca el e bun te bate si asa

satisfactia e mai mare cand bati Manchester de exemplu sau Barcelona tu jucand cu tottenham sau everton

 

bubutza01.04.2009 13:58

v-ati speriat de Villarreal ma?:))

costinha_stelistu01.04.2009 14:51
nu cred ca ar fi o idee buna

pana la urma treaba e ca tre sa fi bun ca sa ajungi sa iei o echipa buna.. deci daca el e bun te bate si asa

satisfactia e mai mare cand bati Manchester de exemplu sau Barcelona tu jucand cu tottenham sau everton

 

Satisfactie ce o sa am daca il bat pe fallenangel care are Liverpool cu udinese :naughty:

ronaldo_020102.04.2009 11:21

meciurile nu le jucati??

bubutza02.04.2009 11:37

asa ar trebui. m-am inteles ca joc cu yamasha azi intre 2 si 5.

 

1. rusu_andrey2005 - yamasha_tusca 1-1

DoctorLov02.04.2009 14:20

fallenangell002000 3 - 2 costinn_89

costinn_89 3 - 3 fallenangell002000

daca nu foloseata atata qw poate ca reusea sa faca mai multe.

bubutza02.04.2009 14:41

ioane eu plec, vin dupa 8. nush daca pot sa intru. daca nu pot intra, sper sa ne pasuiesti pana maine, daca nu ghinionul meu

 

ms anticipat

crist3a02.04.2009 18:16

1. rusu_andrey2005 - yamasha_tusca 1-1

yamasha_tusca - rusu_andrey2005 2-1

in sfarsit in A! bafta si respect adversarului! bafta la bac:P

bubutza02.04.2009 18:37

bafta in A yamasha.

bafta si celorlalti. ne auzim sezonul viitor

blindica04.04.2009 20:18

Felicitari Tzuscule !