1. rusu_andrey2005 - yamasha_tusca
2. fallenangell002000 - costinn_89
Dubla mansa, echipele din campionat. Termen: joi 2 aprilie ora 21.00
Echipele castigatoare vor juca in A, cele care pierd in B.
1. rusu_andrey2005 - yamasha_tusca
2. fallenangell002000 - costinn_89
Dubla mansa, echipele din campionat. Termen: joi 2 aprilie ora 21.00
Echipele castigatoare vor juca in A, cele care pierd in B.
Propun sa redenumim divizia B in Divizia "yamasha" ! ![]()
a doua oara consecuiv la baraj?
Propun ca in sezonul viitor, sau poate chiar acum daca nu e prea tarziu, sa se faca schimb 1 meci intre echipe, ca sa nu se ramana in div A doar cu ajutorul superioritatii valorice a echipei ![]()
nu cred ca ar fi o idee buna
pana la urma treaba e ca tre sa fi bun ca sa ajungi sa iei o echipa buna.. deci daca el e bun te bate si asa
satisfactia e mai mare cand bati Manchester de exemplu sau Barcelona tu jucand cu tottenham sau everton
v-ati speriat de Villarreal ma?![]()
nu cred ca ar fi o idee bunapana la urma treaba e ca tre sa fi bun ca sa ajungi sa iei o echipa buna.. deci daca el e bun te bate si asa
satisfactia e mai mare cand bati Manchester de exemplu sau Barcelona tu jucand cu tottenham sau everton
Satisfactie ce o sa am daca il bat pe fallenangel care are Liverpool cu udinese ![]()
meciurile nu le jucati??
asa ar trebui. m-am inteles ca joc cu yamasha azi intre 2 si 5.
1. rusu_andrey2005 - yamasha_tusca 1-1
fallenangell002000 3 - 2 costinn_89
costinn_89 3 - 3 fallenangell002000
daca nu foloseata atata qw poate ca reusea sa faca mai multe.
ioane eu plec, vin dupa 8. nush daca pot sa intru. daca nu pot intra, sper sa ne pasuiesti pana maine, daca nu ghinionul meu
ms anticipat
1. rusu_andrey2005 - yamasha_tusca 1-1
yamasha_tusca - rusu_andrey2005 2-1
in sfarsit in A! bafta si respect adversarului! bafta la bac:P
bafta in A yamasha.
bafta si celorlalti. ne auzim sezonul viitor
Felicitari Tzuscule !