FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Este oficial: Steaua joaca la Bacau

Kobiy09.09.2005 16:02

Ciobanul a anuntat vineri seara ca meciul Steaua-Valerenga se va juca la Bacau.

__Patronul Stelei a avut de ales ca locatii intre Constanta si Bacau si a optat pentru vechiul si bunul sau prieten, Dumitru Sechelariu. "Valerenga - Steaua se joaca la Bacau, este decizia finala", a subliniat Becali.

 

Dumitru Sechelariu a afirmat ca "Bacaul va oferi cele mai bune conditii Stelei pentru un meci european. Stadionul va fi plin ochi".

SteauaToronto09.09.2005 16:18

Despre aceste lucruri puteti sa vorbiti la Steaua-Valerenga! Nu mai deschideti topicuri inutile!