09.09.2005 16:02
Ciobanul a anuntat vineri seara ca meciul Steaua-Valerenga se va juca la Bacau.
__Patronul Stelei a avut de ales ca locatii intre Constanta si Bacau si a optat pentru vechiul si bunul sau prieten, Dumitru Sechelariu. "Valerenga - Steaua se joaca la Bacau, este decizia finala", a subliniat Becali.
Dumitru Sechelariu a afirmat ca "Bacaul va oferi cele mai bune conditii Stelei pentru un meci european. Stadionul va fi plin ochi".
