29.03.2009 08:54
Invit toti fani Stelei si pe forumul meu www.web-strike.com
Aici aveti totul despre PS(PhotoShop), CS(Counter-Strike), si multe altele +(fan Steaua)
Spunetile si prietenilor vostri despre www.web-strike.com ... Multumesc FAN Steaua
Invit toti fani Stelei si pe forumul meu www.web-strike.com
Aici aveti totul despre PS(PhotoShop), CS(Counter-Strike), si multe altele +(fan Steaua)
Spunetile si prietenilor vostri despre www.web-strike.com ... Multumesc FAN Steaua