FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Web-strike.com

Web-Strike.Com29.03.2009 08:54

Invit toti fani Stelei si pe forumul meu www.web-strike.com

Aici aveti totul despre PS(PhotoShop), CS(Counter-Strike), si multe altele +(fan Steaua)

Spunetile si prietenilor vostri despre www.web-strike.com ... Multumesc FAN Steaua