FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Terenul Stelei suspendat cu Valerenga?

ccipri08.09.2005 14:08

La stirile TVR din aceasta seara s-a anuntat ca s-a redeschis dosarul Steaua-Shelbourne cu scandarile rasiste si maine se va da o decizie definitiva!!!

SPRE GRUPELE UEFA!

reddog08.09.2005 14:09

Pai nu va amendasera odata? Vor sa suspende terenul? Poate jucati si voi in Cotroceni. :wink:

ccipri08.09.2005 14:12

reddog latra in alta parte ca Steaua oricum ajungem in grupele UEFA!!!!

zarboss08.09.2005 14:17

red vad ca ti-ai gasit un nou partener de contre si replici :D :lol: :lol: :lol:

.

nu suspenda nici un teren.. asa ca stai linisti mai cipri

reddog08.09.2005 14:26
reddog latra in alta parte ca Steaua oricum ajungem in grupele UEFA!!!!

 

 

Dar daca mie imi place sa latru la copacul tau? vezi sa nu musc ca e nasol. Daca va tine sa ajungeti, eu va urez bafta copile. Nu ma oftici deloc cu remarca asta super fumata...

ccipri08.09.2005 14:28

nu te lua dupa nick ca is copil...is suporterul Stelei de 20 de ani...asa ca nu trage concluzii pripite!sau poate te gandeai la tine!

reddog08.09.2005 14:30

La care parte te referi? La cea cu suporterul Stelei? Aici te inseli. Eu tin de mai mult timp cu Dinamo. Scuze de "copile", dar anumite replici de-ale tale ma fac sa trag concluzii gresite.

tury08.09.2005 15:01

:evil: mai caine rapanos mai lasa ne cu opiniile tale si stai latine in cusca

Bodanel08.09.2005 15:10

Dar daca mie imi place sa latru la copacul tau? vezi sa nu musc ca e nasol. Daca va tine sa ajungeti, eu va urez bafta copile. Nu ma oftici deloc cu remarca asta super fumata...

Poate dupa ce mai cresti ca deocamdata esti catelus si colti nu prea ai.

SteauaToronto08.09.2005 15:29

Puteti sa vorbiti despre chestia la topicul deschis care se numeste Steaua-Valerenga! Multumesc!