FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Intalnire AISS la Pitesti

fcsteaua.ro19.03.2009 11:42

Asociatia Independenta a Suporterilor Stelisti organizeaza o noua intalnire in tara cu suporterii stelisti, de data aceasta la Pitesti.

 

Dupa intalnirile de anul trecut de la Cluj, Iasi sau Arad, si de anul acesta la Bistrita, Constanta sau Brasov, AISS ajunge si la Pitesti, unde sunt invitati sa participe atat membrii AISS din Pitesti sau judetele invecinate cat si suporterii Stelei care doresc informatii despre AISS sau vor sa ni se alature. De asemenea, sunt asteptati la aceasta intalnire cei care, pur si simplu, doresc sa se intalneasca intr-un cadru restrans cu suporterii stelisti din zona.

 

Intalnirea va avea loc sambata, 21 martie, ora 12:00, urmand a se discuta despre activitatile AISS pe plan national dar si regional, modalitati prin care AISS poate ajuta suporterii stelisti din zona, dar si cum pot ajuta stelistii pitesteni asociatia.

Cei care doresc sa se inscrie in AISS sunt rugati sa vina la intalnire cu o copie dupa buletin.

 

Intalnirea va avea loc in barul "Garden Pub" din Strada Victoriei nr. 76. Mai multe detalii se pot afla la numarul de telefon 0724883888.

 

Asociația Independentã a Suporterilor Steliști

andrey_ptm_steaua19.03.2009 17:26

vreau sa vin din buc la meci la pitesti si vreau sa stiu biletele in sectorul stelist pot sa le cumpar direct de acolo ??

dragos_ghinea20.03.2009 12:59

va asteptam si in tr-severin, chiar daca nu are Steaua meci pe aici.

sunt multi stelisti in oras. Poate cand veniti la tg-Jiu treceti si pe aici.

bafta!

 

fular-campionii

White_R20.03.2009 19:13

ce fericiti sunt tampitii si comentatorul. Banel nu greseste asa joaca el. Greseala ar fi de ar da gol