FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vocal Trance

cristian01416.03.2009 20:05

Fiind un fan al genului trance/vocal trance, am decis sa deschid un thread in care fiecare sa posteze melodiile preferate.

 

Cum e firesc, o sa incep eu. Asadar :

 

Armin van Buuren & Sharon den Adel - In and out of love

Jonas Steur & Jennifer Rene - Falling into pieces

4 Strings - Take me away

DJ Tiesto & Kirsty Hawkshaw - Just be

OceanLab - Satellite

ATB - Here with me

DJ Tiesto & Andain - Beautiful things

DJ Aligator & Heidi Degn - Close to you

DJ Sammy - Heaven (slow version)

Schiller mit Heppner & September - Breathe

Jerry Ropero feat. Cozi - The Storm

 

 

gio_stgloria16.03.2009 20:07

Armin van Buuren & Sharon den Adel - In and out of love- super tare piesa

 

Paul van Dyke-let go

imi place si atb

cristian01416.03.2009 20:11

Din ultimul album Schiller :

 

Fate (with Isis Gee)

Lonely (with Stephenie Coker)

 

Recoba21.03.2009 15:49

mai bine lasati vocalurile si miscati va diseara la polivalenta sa va darame Tijs ... :thumbup:

razvan2821.03.2009 21:49

recoba vrei sa ne oftici sa unii din noi nu putem merge la tiesto :wall:

Recoba22.03.2009 22:49

nuuuu...cand am postat era un indemn...acum vreau sa oftic cu adevarat....a fost fabulos :D