















bonus





Bai, repede ati facut curat , dar unii n-au apucat sa vada.Vedeti, asta e democratie controlata...
Scuze tati, dar eu m-am rugat de Azzido sa stearga, chiar atat de rupt incat sa-mi ridic poalele in cap pe forum nu mai fusesem, da aveam de sarbatorit...
Sarumana frumos nenea adminu....
Si ca sa fiu ontopic, uite o poza facuta de un coleg ce are hobby fotografia:
Imi da voie sa imi comand un canvas:P
Pana la urma cum a ramas cu ochii aia? ![]()
azzido, vrabiuta e la tine in balcon? ![]()
am inteles ca in seara asta punem si tiganci ![]()
+2.jpg)


Din Magic City , un serial pe care vi-l recomand.














tipa din dreapta soferului.
tipa din dreapta soferului.
Am vazut si eu clipul asta o data. Pe aceeasi am remarcat-o si eu.
Ne-ai daramat un vis.