FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Scoala De Ghizi Montani Patagon

florynro413.03.2009 15:15

salut, oameni buni! :cool: stiu ca sunteti satui de lucruri serioase si sunteti aici doar ca sa mai glumiti, dar eu va propun un topic serios care poate implica si foarte multa distractie, atitudine sportiva, noi prieteni :P toul depinde de voi :hmmm: cititi documentul atasat! si cum topicul meu se adreseaza exact persoanelor peste 16 ani, cred ca m-am incadrat perfect :D

Scoala_de_Ghizi_p.doc