FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cine e de vina?

«12»
dalexandru2015.03.2009 18:43

Pestele de la coada se strica si de la cap se curata. Toti sunt de vina, de la Becali pleaca totul. Sa plece toti iar cine va avea valoare va fi readus asta daca vine cine trebuie la conducerea echipei.

axl15.03.2009 18:46
Pestele de la coada se strica si de la cap se curata.

E invers.

dalexandru2015.03.2009 19:13
E invers.

stiu, e scris la nervi dar ideea conteaza.

«12»