FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Reclamatii Jigniri

Le reseau pansant09.03.2009 13:48
Le reseau pansat,

 

De ce lingi pe un scuipa acest personaj sinistru si malefic? E o tentativa penibila sa distragi atentia asupra raului adevarat. Te minti singur prietene rasist si misogin, iar pe alocuri pro-Becali. Da, cele 14 puncte cele le-ai expus pot fi posibile doar cand Fecali isi va lua zborul din Ghencea.

Eu ce pot face in cazul de fata? ma simt jignit si ofensat de afirmatiile acestui user, care si-a permis sa inventeze "calitati" pentru mine, desi in niciun post pe acest forum nu am avut vreo reactie rasista sau misogina.

 

Recunosc ca in diferite comentarii am avut o pozite radicala fata de tigani, dar era vorba despre aplicarea unor masuri diferite pentru tigani, dar era vorba de infractorii tigani si nu de toti din etnia respectiva.

A doua acuza e pur penibilistica, pentru a o "intari" pe prima si a ma pune intr-o lumina negativa.

 

As dori sa vad ce masuri se vor lua si cum va fi rezolvata aceasta situatie in care un user jigneste un altul.

 

 

Stanici09.03.2009 13:56

Aceleasi masuri care s-au luat cand tu ai jignit pe userul Adda. Adica niciuna, atata vreme cat suntem umpic barbatei, cred ca putem sa ne exprimam si mai bombastic si sa si suportam niste cuvinte - vorba filmului, "nu esti facut din sticla".

bodanelu09.03.2009 14:01

pentru a reclama un user exista un buton numit REPORT care se alfa in partea stanga jos a postarii.

redondo09.03.2009 14:07
Aceleasi masuri care s-au luat cand tu ai jignit pe userul Adda. Adica niciuna, atata vreme cat suntem umpic barbatei, cred ca putem sa ne exprimam si mai bombastic si sa si suportam niste cuvinte - vorba filmului, "nu esti facut din sticla".

Interesant.

Le reseau pansant09.03.2009 14:42
Aceleasi masuri care s-au luat cand tu ai jignit pe userul Adda. Adica niciuna, atata vreme cat suntem umpic barbatei, cred ca putem sa ne exprimam si mai bombastic si sa si suportam niste cuvinte - vorba filmului, "nu esti facut din sticla".

Nu este adevarat, eu am fost avertizat de Azzido si mi s-au sters si posturile.

 

Daca stau sa ma gandesc, eu nu i-am spus "userului adda" ca este doar o pitipoanca, argumentand si de ce, ceea ce aici nu s-a intamplat.

 

 

dee09.03.2009 14:52

@Le reseau pansant

abia daca te-a atins cu o "pana" Ca om patit,iti spun, sicer, ca se putea mult mai rau.

Suntem mult prea diferiti pentru a ne putea intelege vreodata, asta-i adevarul. Uita si mergi mai departe, data viitoare va fi si mai rau :)

 

Azzido09.03.2009 17:40

respectivul nu te-a jignit, doar ca a avut o parere mai negativa la adresa ta, deci nu se pune problema de sanctiuni.

in cazuri mai grave se ajunge la stergerea postului respectiv si la banarea sau avertizarea autorului.

aici nu e cazul.

Le reseau pansant09.03.2009 17:45
respectivul nu te-a jignit, doar ca a avut o parere mai negativa la adresa ta, deci nu se pune problema de sanctiuni.

in cazuri mai grave se ajunge la stergerea postului respectiv si la banarea sau avertizarea autorului.

aici nu e cazul.

si daca de acum inainte o sa am si eu pareri mai negative la adresa lui ce o sa se intample? e vreo problema? ca asa vin sa torn invective si orduri cu galeata? sau apelez la o metoda ieftina, pun inainte de orice ca "eu cred" si incep pe urma sa arunc in el cele mai atroce laturi. Nu ai cum sa ma banezi sau sa imi faci ceva, pentru ca nu am spus nimic concret, doar mi-am exprimat o opinie bazata pe o supozitie falsa.

c.ronaldo1709.03.2009 17:51

Sunteti barbati, nu plange nimeni pentru o vorba, doua. :)

Le reseau pansant09.03.2009 18:00
Sunteti barbati, nu plange nimeni pentru o vorba, doua. :)

da mai stiu asta, numai ca el a facut-o dintr-un motiv de ura si frustrare personala la adresa mea, stie el de ce. Totul a pornit de cand am facut taras cu o pitipoanca stabilita in Germania, am mai spus, diferenta de a actiona si a gandi intre el si aia nu exista. Si cand credeam ca si el este "barbat".

Azzido09.03.2009 18:09
si daca de acum inainte o sa am si eu pareri mai negative la adresa lui ce o sa se intample? e vreo problema? ca asa vin sa torn invective si orduri cu galeata? sau apelez la o metoda ieftina, pun inainte de orice ca "eu cred" si incep pe urma sa arunc in el cele mai atroce laturi. Nu ai cum sa ma banezi sau sa imi faci ceva, pentru ca nu am spus nimic concret, doar mi-am exprimat o opinie bazata pe o supozitie falsa.

 

daca te exprimi intr-un mod decent eu cred ca nu e o problema.

totusi s-ar putea sa intrati la capitolul offtopic si o sa fiti invitati sa va balacariti pe privat, nu in vazul lumii.

eu recomand cu incredere sa va ignorati unul pe celalalt.

Melku11.04.2009 21:05

autor Bombonel94

 

"u esti prost???daca il skimba pe Semedo numai faceam nimic;)omule nu stii ce e ala fotbal..si daca il skimba pe Lovin pe cine baga??cine e pe acelasi post cu el??nimeni;)daia a jucat aseara;)"

 

post adresat mie in cadrul topicului Steaua - Farul.

MoWeed11.04.2009 22:27

@Melku

 

I-am dat un mesaj privat in care l-am rugat ca data viitoare sa vorbeasca despre ideeile tale, nu despre persoana ta.

Ronnie12.04.2009 05:48

Si incercati sa nu va mai plangeti doar de niste acuze de-astea minore. Presupun ca suntem barbati, nu moare nimeni de la un "ba, esti prost?". Moderatorii incearca sa lase discutiile cat mai libere, pana la un punct.

axl12.04.2009 06:02

Utilizatorul x s-a uitat urat la un post de-al meu. Nu l-am vazut personal dar sunt sigur c-a facut-o.

Ronnie12.04.2009 06:04

I-am trimis un PM prin care i-am spus sa zambeasca de-acuma cand sta pe forum.

Razvypitesti23.05.2009 21:01

Am o intrebare? De ce pe acest site apar poze cu coregrafiile galeriilor adverse? Pe site-ul de la Poli Timisoara ati vazut poze cu coregrafiile noastre? :death:

clausblaus24.05.2009 09:54
Am o intrebare? De ce pe acest site apar poze cu coregrafiile galeriilor adverse? Pe site-ul de la Poli Timisoara ati vazut poze cu coregrafiile noastre? :death:

 

Nu,nu am vazut coregrafiile noastre pe site-ul lui Poli,pentru simplul motiv ca nu urmarim acel site!!!

:steag_cruce_invers:

Azzido24.05.2009 10:57

am sters pozele respective

Razvypitesti17.06.2009 05:24

va rog sa opriti topicul cu filme despre hooligani! de ce le faceti reclama? va plac ce fac ei? Nu observati ca sunt persoane (posibil retardate) carora le plac de acei tampiti???Credeam ca sunteti un site serios

fredysteaua17.06.2009 08:49

razvy si ce vrei sa vorbim ce a mancat Becali la dejun ? sau ce va manca diseara ? sa facem si un chestionar Ce credeti ca va manca Becali la cina 1. Somon 2 somn la gratar 3 caviar etc ?

du-te ba baiatule si lasa-ne uite unde era ala seriosu

 

 

old_school_ultras17.06.2009 09:31

razvy tu esti un fel de CNA al forumului,unu fel de ralu filip(Dumnezeu sa-l ierte).dar tu nu faci diferenta intre TV si internet.

MoWeed17.06.2009 09:34

@Razvypitesti

 

Mai usurel cu jignirile. Tu dai lectii de moralitate dar arunci cu jigniri in stanga si in dreapta.

 

Topicul ala ramane, fiecare om are pasiunile lui si cine esti tu sa le judeci? Daca nu iti place ce scrie acolo nu te obliga nimeni sa il citesti...