03.09.2005 07:48
Protasov este un antrenor valoros , el a demonstrat acest lucru in meciurile Stelei de pina acum.
Nu se poate spune ca ratarea Stelei in Liga Campionilor este datorata in totalitate lui Protasov ci intregii echipe.
Parerea mea este ca Steaua ar trebui sa tina cu dintii de acest antrenor-ofensiv pentru ca in urmatorii ani Steaua sa aiba un cuvint greu de spus in Europa futbolistica.
In rest eu cel putin prevad un viitor bun Stelei alaturi de Oleg Protasov cu CONDITIA : FARA INTERFERARI DIN PARTEA LUI MISTER PRESIDENT Gigi BECALLI.
FORZA Steaua
