FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Opinii despre Oleg Protasov

Stelistul 2203.09.2005 06:59

Protasov stie să exploateze si,a pus din nou in valoare,forta ofensivă si viteza jucatorilor ,,Stelei''.Cred insacă nu a reusit să cunoască la perfectie profilul fizic si mental al fiecaruia din fotbalistii sai.De aici unele erori in alcatuirea ,,11''-lui câștigator.

Oare faptul că nu comunică verbal direct cu jucatorii are mare importanță? :?:

Padrese03.09.2005 07:30

Imi place de Protasov ca a zis lucrurilor pe nume - Becali e un taran autentic :lol:

 

Serios - imi place Oleg pentru ca este foarte calm, spre deosebire de Walter care agitandu-se pe margine transmitea o stare de nervozitate echipei, actualul antrenor transmite prin atitudinea sa o stare de calm, de siguranta .

Virgil03.09.2005 07:34

Steaua e mult schimbata in bine,dupa ultimele etape ale campionatului trecut,cand parea sa nu-si mai revina vreodata.

Acest lucru denota ca Oleg se face bine inteles de jucatori,ca treaba merge bine.

Raspuns la intrebarea ta : nu cred ca are importanta .

ADRIAN PACURAR03.09.2005 07:57

topicul acesta mai exista cu respect va rog sa continuati discutia dincolo , va multumesc!