Dupa ce au renuntat la amicalul cu Lecce si nu a putut perfecta un amical cu Metalurg Donetk, Steaua va juca un amical duminica de la ora 12 in compania echipei Steaua II pe terenul 6 al Complexului Sportiv Steaua.
Dupa ce au renuntat la amicalul cu Lecce si nu a putut perfecta un amical cu Metalurg Donetk, Steaua va juca un amical duminica de la ora 12 in compania echipei Steaua II pe terenul 6 al Complexului Sportiv Steaua.
Si ce-i asa mare lucru? Mare stire, sunt impresiont. Le da 5-6 - 0 si gata. Pacat ca nu-s convocati Radoi, Iacob si Ogararu la nationala ca Ghionea si Oprita nu meritau.
daca era vreun amical gen juventus sau inter mai ziceam sa pui un topic pentru asta dar in cazul asta nu isi are locul aici topicul tau...Cu tot respectul .. motto-ul tau cred ca e valabil tocmai pentru tine..
Te-ai gandit ca poate unii vroiau sa vada Steaua in pauza de 2 saptamani?
Am vrut sa ofer doar o informatie pentru cei care ar fi fost dornici de acest lucru si nimic mai mult.
Daca sunt blamat pentru asta OK data viitoare nu voi posta asa ceva.