Gigi Becali revine la sentimente mai bune fațã de suporterii Stelei. Dupã ce și-a dat seama cã are doar de pierdut în lupta cu fanii roș-albaștri, finanțatorul din Ghencea a ieșit cu declarații împãciuitoare. Becali a afirmat cã îi vrea pe suporteri alãturi de echipã, chiar dacã aceștia vor continua rãzboiul cu el.
"Nu avem voie sã facem pași greșiți. Toatã lumea stã cu ochii pe noi. Fotbaliștii se simt mai bine cu suporterii în tribunã. Era foarte important pentru jucãtori sã aibã fanii aproape, mai ales cu o așa galerie ca a Stelei. Lãcãtuș s-a întâlnit cu suporterii, dar pe mine pot sã mã conteste, nu am nicio problemã", a spus Becali la știrile Sport.ro.
