Nu stiu in ce masura este posibil, dar ar fi mult mai usor sa urmaresti comentariile la articolele scrise pe site (nu pe forum) daca nu ar avea structura aceea arborescenta, raspuns la raspuns la raspuns... De multe ori vad ca sunt 6 sau 10 postari noi si trebuie sa stau sa caut cine cui a raspuns, sa identific daca nu stiu care raspuns era si inainte... Un sir continuu de raspunsuri, in ordine cronologica, cred ca ar fi mult mai indicat !
