FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vand 2 Bilete - Atb - Kristal , Sambata 7 Martie

lucvald-190205.03.2009 09:49

Vand 2 bilete - ATB - Kristal , sambata 7 martie. pret 40 lei biletul .

 

(pret normal intrare 60 lei / persoana)

Multumesc anticipat !

agata05.03.2009 15:26
Vand 2 bilete - ATB - Kristal , sambata 7 martie. pret 40 lei biletul .

 

(pret normal intrare 60 lei / persoana)

Multumesc anticipat !

 

salut mai e de actualitate?

DragoshDJ07.03.2009 14:54

Salut. M-ar interesa si pe mine un bilet pentru ATB.trimite-mi un mesaj privat si iti las o adresa de contact! mersi mult