FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Case De Pariuri

Catalyn0703.03.2009 19:40

M-a mancat undeva sa imi fac cont la bet-at-home zilele trecute. Toate bune si frumoase pana a trebuit sa retrag banii. Daca vreau sa-i scot direct pe card imi zice: Minim pro tranzactie 100 de euro. ( eu am doar 25 :dry: ). Acuma vreau sa-i retrag prin transfer bancar. Am card ING student, insa nu stiu daca am si cont in euro...

 

Stie cineva cam cat costa deschiderea unui astfel de cont si cam cat dureaza ?

frunji10.03.2009 17:13

De ce nu ai facut la be365 sau gamebookers ?..nu aveai nici o problema ... :yes:

Iar in legatura cu intrebarea ta...Nu stiu

cRiss4Steaua10.03.2009 17:22

bwin nu e bun? :|

Dragoshel10.03.2009 17:26

ba da, e printre cele mai bune, daca nu chiar cea mai buna

frunji12.03.2009 17:35

BET365 e cea mai buna casa de pariuri :steag_sah_mic: nu are cerinte mari(cum are bwin) si are un LIVE extraordinar..(nu ca la gamebookers..dezastros)

Intr-un cuvant daca vrei sa-ti faci un cont iti recomand bet365