FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

melodii dedicate echipei nationale a Romaniei

galops01.09.2005 18:05

Caut de foarte mult timp melodia dedicata echipei nationale de fotbal a Romaniei prin anii 90 care incepea cu versurile:azi e fotbal sarbatoare/Romania are meci/tricolorii sunt in forma/peste ei nu poti sa treci.

Va rog foarte mult sa-mi spuneti de unde pot copia aceasta melodie sau daca oa re cineva il rog din tot sufletul sa mi-o dea si mie.

Va multumesc

2peysta04.10.2005 15:57

hhhmmm....dk ai gasit-o sa mi-o dai si mie...melodia... :D ca?? :P pls...:) :wink:

twetee.jpg

Bodanel05.10.2005 07:48

Vreau si eu melodia daca o gasiti. Cum naiba se cheama ca poate o gasesc pe undeva?

BaLcaN`b0y`05.10.2005 14:42

si eu as vrea-o !!! ..si tot odata o caut si pe aia a lui K1 ...fii K1 ori ce-ar fi PENTRU Romania , PENTRU Romania

..pls anuntati-ma si pe mine daca avetzi vreuna din ele :roll: ..ms mult..

Kobiy05.10.2005 16:56

E o melodie de 2 lei promovata de cei de la Gazeta ca sa le mai crweasca putin veniturile celor de la KtK 1 ca se dusesera la fund nu e nici un imn

Sa ne lase cu melodia lor usoara :evil:

2peysta05.10.2005 17:24
:)) aha...ok...:)))))) :P
Virgil06.10.2005 08:36
Caut de foarte mult timp melodia dedicata echipei nationale de fotbal a Romaniei prin anii 90 care incepea cu versurile:azi e fotbal sarbatoare/Romania are meci/tricolorii sunt in forma/peste ei nu poti sa treci.

 

Eu zic sa incerci la www.FRF.ro.

1on11.10.2005 09:12

Aia a lu K1 cu "Pentru Romania" am impresia, nu sunt sigur, ca ii gasesti videoclipul pe fcsteaua.ro. Am impresia ce este imnul pentru WC 98. Parca e pusa tot de Otopeanu.

cristianotopeanu13.10.2005 03:26
Aia a lu K1 cu "Pentru Romania" am impresia, nu sunt sigur, ca ii gasesti videoclipul pe fcsteaua.ro. Am impresia ce este imnul pentru WC 98. Parca e pusa tot de Otopeanu.

 

Nu, recunosc cu mandrie: nu am pus eu melodia pe site :D .

AdrianUltras2525.04.2008 21:14

Lupta pentru glorie de Dani Constantin

 

 

Am pus melodia pe site.

Am facut un new topic pe forum si o puteti downloada din topicul:

 

Imnul Romaniei De La Cm 98 - Mp3 Download!

 

Steaua Bucuresti Forum > Generale > Discutii Libere

 

sau de pe linkul:

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?showtopic=12531