Adevarul e ca intreg trustul asta de sub Voiculescu , a facut tot posibilul sa faca Steaua de ras. Cu orice prilej a incercat sa loveasca in tot ce tinea de culorile ros-albastre. imi aduc aminte cat de disperati erau lingaii de Stiucan si Radulescu sa ne spuna cat de prost joaca Steaua si cate clase are CFR peste Steaua.
Oamenii lui Ioanitoaia nu fac decat sa ia din gura unora si sa mute in gura altora. Totul ca sa produca scandal. Au cativa clienti de la fiecare echipa pe care ii tot invart si ii fac sa spuna tot ce vor ei. Cum noi il avem pe cel mai prost, e normal ca vom fi mereu cei mai atacati .
Alin Buzarin este alt slugarnic "fin formator de opinie impusa".
Oare niste bannere pentru GSP s-ar putea face? Mie unul mi-au sters destule post-uri in care nici macar nu vorbeam obscen.
absolut corect...fara sa stiu ca nu e televizat,vroiam sa merg la meci pe cont propriu...impreuna cu alti 2 prieteni...dar ar fi bataie de joc sa ajungem acolo si sa nu putem intra,fiindca n-avem bilete...la munte pot sa ma duc in orice alt sfarsit de saptamana...totusi,daca as fi sigur ca as gasi bilet,as merge...
Tocmai asta e problema. Biletele. Daca meciul ar fi in nocturna, s-ar vinde mult mai putine bilete, intrucat lumea de aici nu e obisnuita sa mearga la astfel de ore la stadion. Ar fi stadionul mai mult gol. Cum ar putea sa strice ei "reteta" meciul cu Steaua, cand sunt siguri ca la ora 15 va fi stadionul plin, iar pretul biletelor urias?