buna ! as vrea sa va rog si eu ceva , si nu stiam unde sa scriu .
Este vorba despre un suporter stelist de 17 ani, din Mangalia. Numele lui este Vlad Nedelea , iar visul lui cel mai mare este sa ajunga fotbalist , la echipa sa de suflet, adica Steaua .
Din pacate este imposibil pentru el , deoarece Vlad sufera de o boala de inima, si are nevoie urgent de un transplant , iar operatia costa 100.000 de euro (nu 10.000 , cum s-a speculat prin presa ) .
http://stirileprotv.ro/stiri/social/are-do...a-traiasca.html
Indraznesc sa-i rog pe jucatorii Stelei , sau chiar pe patron , daca sunt binevoitori sa ajute un baiat care chiar are nevoie , sa se mobilizeze si sa stranga o suma cat de mica ..
Pentru Vlad fiecare ajutor conteaza !!
Sper sa fie citit mesajul meu . Va multumesc !
