FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Embleme Steaua

busitu02.03.2009 17:40

pentru cei interesati emblema Steaua din lemn cu dimensiunea 85x65 cm

Fane02.03.2009 18:52

o poza nu pui si tu ?

busitu02.03.2009 19:18

pzoa

steaua_avatar.jpg

Robinson Rufay Zapata02.03.2009 21:33

pretul? :D

Daniel-Ionut03.03.2009 08:28

Este foarte reusita :thumbsup:

busitu03.03.2009 15:36

pret 300 lei