se pare ca Gigi Becali chiar vrea sa revina in politica, sau cel putin incearca sa-si repare cumva imaginea sifonata de oana mizil. si cum altfel decat cu Steaua? cine-l scoate pe el in fata?
disperat de pierdera popularitatii (pe care uita ca a cumparat-o cu bani grei, iar acei bani s-au terminat), a incercat impreuna cu interlopul nati meir o smecherie ieftina menita sa induca opiniei publice ideea ca suporterii Stelei il roaga pe el sa ramana in Ghencea! nu le-a fost greu sa gaseasca tot in lumea interlopa un amator de publicitate gratuita, iar nationalitatea respectivului este mai mult decat logica.
in mintea lui de oaie proasta ***...a de magari, Gigi s-a gandit ca ar fi foarte bine pentru imaginea lui de atotmuiat in Ghencea, sa apara cineva care chipurile vrea sa cumpere Steaua, dar el nu se va lasa, caci jucatorii (aici nu prea s-a bagat nimeni in fata, nu s-au "demascat" cum ziceau comunistii revopsiti), Lacatus (luat pe nepregatite, dar lamurit ulterior despre ce e vorba) si "suporterii" l-au rugat sa nu mai vanda
. iar el, care are o inima atat de mare (pana unde i-a ajuns p..a magarului, mai frate!), din dragoste pentru suporteri, pentru Lacatus, pentru fata lui cea mijlocie ca degetul de care imaginea lui Gigi este de nedespartit, pentru toti Gigi a hotarat sa nu vanda Steaua! cine sa-l creada ca suporterii l-au rugat sa ramana la Steaua? nici macar aia pe care i-a platit nu-l mai vor, ca nu mai are bani...
toate astea ma fac sa cred ca acum mai mult ca niciodata trebuie sa continue protestul anti-Becali, pentru ca pana si cel mai prost om din tara asta sa-si dea seama ca Gigi este doar un hoit ce nu mai este dorit in Ghencea.
