FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Care or fi cei 1987...

SSK31.08.2005 17:00

...de prosti care au o parere "Foarte buna" despre Ciobanul, in sondajul de pe site ?!?!? :evil: :evil: :evil:

Bodanel01.09.2005 04:50

As fi curios de cate ori a votat unul sau altul pt berbecali

Virgil01.09.2005 05:23
Care or fi cei 1987 ...de prosti care au o parere "Foarte buna" despre Ciobanul, in sondajul de pe site ?!?!?  :evil:  :evil:  :evil:

 

Rude.

Apropiati.

Membri PNG.

Salariati.

Cei carora le-a facut cel putin un bine.

Dinamovisti,rapidisti,polisti,olteni,etc.Numai asa de ai dracului.

Probabil ca si o parte buna dintre suporterii Stelei.

Zmarandescu.

Mustata.

MM.

Simpatizanti.

Pupincuristi(in nici un caz homosexuali).

Fara discutie nu Zenga,Rachita,Neaga,Falemi,Gazeta Sporturilor,Prosport,EvZ.

Voiculescu(PC)nici pe departe.

Etc.

 

SSK,e de ajuns?

SSK01.09.2005 05:34
SSK,e de ajuns?

 

mah, si totusi...pana la 1987 ?... Ca PNG-ul n-are 500 de membri, nici Becali atatia nepoti, nici zmarandescu atatia luptatori si cu siguranta nici Mustata atatia "admiratori"... iar cainii, rrapidistii si alte populatii migratoare...

 

deci s-a votat de mai multe ori !

Virgil01.09.2005 05:39

Din cate stiu nu se poate vota decat o data.

misha01.09.2005 05:42
...de prosti care au o parere "Foarte buna" despre Ciobanul, in sondajul de pe site ?!?!?  :evil:  :evil:  :evil:

 

si-a cumparat Gigi 1987 de calculatoare si si-a pus la toate net....si s-a votat singur :lol: :lol:

....da' nu cred..pt ca asta abia stie sa deschida o carte...d'apoi un calculator...deja varianta asta cade :lol: :lol: :lol:

SSK01.09.2005 05:55

Ah, uitasem de pupincuristi... cu astia da, iese la numar...e Romania plina !

Virgil01.09.2005 06:20

Probabil ca nu sunt atatea cururi,pentru cati amatori de pupat ar fi...

SSK01.09.2005 07:27

eh, Virgile, asta e, o sa se multumeasca fiecare cu cate o buca, presupun... :roll:

ulivius01.09.2005 12:42

Daca sondajul ar fi avut numai 3 optiuni atunci ar fi fost mult mai clar:

 

1. Imi place

2. NU-mi place

3. Mi-e indiferent

 

Cei care nu-l plac pe Jiji au fost impartiti pe 3 extraoptiuni iar efectul s-a pierdut.

Virgil01.09.2005 14:13
eh, Virgile, asta e, o sa se multumeasca fiecare cu cate o buca, presupun... :roll:

 

Sau chiar mai multi repartizati la o singura buca. :lol:

Draguta chestie.

Stiai ca ai umor ?

Am ras spontan si cu pofta.

Ori tema asta cu bucile e hazoasa,ori chiar ai.

In faza asta a fost un umor spumos.