FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

stelist batut la craiova

vampyrr31.08.2005 12:53

ma surprinde sa vad ca pe forum nu e postat nimic referitor la suporterul batut crunt de olteni.

 

Dupa ce ca s animale se mai si lauda pe net ca l-au casapit pe ala

chiar nu stia nimeni/

FanSteaua4Life31.08.2005 13:24

Esti in urma cu stirile...mai uitate umpic sa mai vezi un topic cu aceeasi tema...

Kobiy31.08.2005 13:24

e postat la ''uporteri" nu la "echipa" ia uitate :twisted: