31.08.2005 12:53
ma surprinde sa vad ca pe forum nu e postat nimic referitor la suporterul batut crunt de olteni.
Dupa ce ca s animale se mai si lauda pe net ca l-au casapit pe ala
chiar nu stia nimeni/
ma surprinde sa vad ca pe forum nu e postat nimic referitor la suporterul batut crunt de olteni.
Dupa ce ca s animale se mai si lauda pe net ca l-au casapit pe ala
chiar nu stia nimeni/
Esti in urma cu stirile...mai uitate umpic sa mai vezi un topic cu aceeasi tema...
e postat la ''uporteri" nu la "echipa" ia uitate :twisted: