Am un frate mai mic, are 5 ani este nascut in 23 Decembrie 2003, de ceva timp ies cu el afara mereu si incerc sa il invat ce stiu.. ceva de baza... am facut un filmulet cu el si as vrea daca puteti sa va dati cu parerea... sper ca nu am postat gresit aici
daca am postat scuzele mele!
linkul de pe youtube este urmatorul:
Va multumesc anticipat!
