FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Superliga Nationala de Polo

fcsteaua.ro23.02.2009 08:57

Steaua Stirom Buc va intalni astazi,la Oradea in Superliga Nationala de polo ocupanta locului 4, Rapid Buc. Meciul va incepe la ora 16:00.

 

Clasamentul inaintea acestiu turneu:

1.CSM Oradea ( 53 de puncte)

2.Steaua (52 de puncte)

3.Dinamo (51 de puncte)

4.Rapid ( 29 de puncte)

 

Programul complet al turneului:

 

Luni, 23 februarie 2009

 

ora 16:00, Steaua Stirom Buc - Rapid Buc (in direct pe TVR 3)

ora 17:30, CSM Oradea - Dinamo Buc

 

Marti, 24 februarie 2009

 

ora 16:00, Rapid Buc - CSM Oradea

ora 17:30, Steaua Stiorm Buc - Dinamo Buc (in direct pe TVR 2)

 

Miercuri, 25 februarie 2009

 

ora 16:00, Dinamo Buc - Rapid Buc

ora 17:30, CSM Oradea - Steaua Buc (in direct pe TVR 2)

 

Sursa: frpolo.ro

cetateandeonoare23.02.2009 10:20

ii batem pe gunoieri !!!

MoWeed23.02.2009 11:56

Hai Steaua! Se poate...

Lari23.02.2009 16:10

2-2 dupa prima repriza. Noi am avut 3 bare, din care una din penalty.

 

S-a facut 3-2 pentru noi la nici un minut de la reluarea jocului.

 

LE: 6-2 dupa cea de-a doua repriza. Rapid nu a miscat in a doua parte.

 

LE 2: Scor final: 6-3.

cetateandeonoare24.02.2009 19:15

Dinamo 7 - 8 Steaua !!!

Lari24.02.2009 19:16