Finantatorul Stelei, Gigi Becali, a declarat ca apreciaza foarte mult gestul lui antrenorului Marius Lacatus, care a avut puterea de a trece peste orgoliu si de a se intoarce pe banca Stelei.
"Nu m-am certat cu Lacatus, nu ma voi certa niciodata cu Lacatus. A facut un gest extraordinar, si-a calcat pe orgoliu si a acceptat sa se intoarca la Steaua. Ma intereseaza ca echipa sa fie campioana in 2009. Asa cum nu jucam nimic, asa cum sintem slabi in atac, tot noi luam campionatul, veti vedea. Nu vreau sa ma implic, dar asa cred, ca Steaua va fi pe primul loc in vara!", a spus Gigi Becali intr-o conferinta de presa, informeaza Gsp.
