@xray_rom
Oierul nebun e cea mai mare molima care s-a abatut asupra spiritului Stelist !
Trebuie sa inteleaga si cei mai batrani dar mai ales cei mai tineri, ca Steaua este o stare de spirit, nu doar o masina de performante europene.
Daca cativa ani nu ne vom mai face de ras in CL, veti muri, veti incepe sa tineti cu ham-ham, cine sunteti de fapt si ce va defineste ?
Sunteti stelisti sau oi?
TREZIREA !
Jiji va ajunge la groapa de gunoi a istoriei, unde ii e locul !
Steaua nu isi permite asa ceva. S-a nascut ca un ideal, pe care l-a indeplinit, si nu trebuie niciodata sa abandoneze acest ideal !
Nascuta pentru a fi invingatoare. Acesta e destinul Stelei, nimic altceva.
