FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Intalnire AISS la Constanta

fcsteaua.ro19.02.2009 00:56

Campania Asociatiei Independente a Suporterilor Stelisti de infiintare a filialelor proprii in provincie continua, pe malul marii, la Constanta.

 

Dupa intalnirile de anul trecut de la Cluj, Iasi sau Arad, si de anul acesta la Bistrita, AISS ajunge si la Constanta, unde sunt invitati sa participe atat membrii AISS din Constanta sau judetele invecinate cat si suporterii Stelei care doresc informatii despre AISS sau vor sa ni se alature. De asemenea, sunt asteptati la aceasta intalnire cei care, pur si simplu, doresc sa se intalneasca intr-un cadru restrans cu suporterii stelisti din zona.

 

Intalnirea va avea loc sambata, 21 februarie, ora 17:00, urmand a se discuta despre activitatile AISS pe plan national dar si regional, modalitati prin care AISS poate ajuta suporterii stelisti din zona, dar si cum pot ajuta stelistii constanteni asociatia.

 

Cei care doresc sa se inscrie in AISS sunt rugati sa vina la intalnire cu o copie dupa buletin.

 

Intalnirea va avea loc in barul "My Way Pub", Str. Stefan Mihaileanu, nr.79.

 

Mai multe detalii despre locul intalnirii se pot afla la numerele de telefon:

0743.342.499 / 0723.383.176

 

Asociatia Independenta a Suporterilor Stelisti

 

axl19.02.2009 08:29

Ne vedem acolo.

dragos_ghinea19.02.2009 14:31

foarte frumos.

daca puteti sa faceti astfel de actiuni mai des.

 

va asteptam in Turnu Severin

cristian8621.02.2009 09:18

salut ! din pacate nu am fost pe faza, dar a existat vreo intalnire AISS, in Iasi ?

 

se pare ca da, damn :P

axl21.02.2009 09:21

Daca te misti repede mai ai timp sa ajungi la asta din Constanta.

cristian8621.02.2009 09:26
Daca te misti repede mai ai timp sa ajungi la asta din Constanta.

 

sunt ocupat, din pacate..dar nu e tot timpul pierdut.

pe viitor sigur am sa implic.